НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+29
Oksan@
Tetiana
Оксана Л
мамася
snv512
nana2010
Іріша
ira43
Ester88
Ksush@
musya
голубка тетяна
Himena
ялю
AmInka
В ритмі щастя...
Серденько
milanka
mad_housewife
Світулька
Oksana1989
Молочна шоколадка
Таська
Natie
Margoshka
kukusya
Юлія
Yulya123
Kavusja
33 користувачів

    Як швидко ви завагітніли?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-26, 9:06 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Чи довго ви намагалися завести дитину, чи у вас все вийшло швидко і легко... puziko ?

    Ми майже 3 роки не могли завагітніти...чесно скажу, що вже думали розлучатися, коли побачили довгоочікуванні 2 полосочки ura ...яка то була радість!!!

    Десь за рік до цього вичитала, що треба купити фікус, гарно його доглядати і типу він допомагає...не знаю як, через рік він почав жовтіти і я вже хотіла його викинути, але прийшла весна ми винесли його на лоджію і він ожив...я тоді вже була вагітна rolleys зараз стоїть наш фікус гарний пригарний, а під ним фото нашого малятка, можливо він і допоміг чимось, а можливо просто вселяв надію...В першу чергу я вдячна Бозі за такий дарунок, бо коли я народжувала лікарка взагалі здивувалася як я завагітніла, бо в мене шось там не так...ось така історія!!!

    П. С. Дивуюся як деякі можуть завагітніти з першого разу ok це мабуть супер!!!
    avatar
    Серденько
    -
    -


    К-ть повідомлень : 60
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Серденько 2012-02-12, 4:26 pm

    Ми не могли заівгітніти 7 місяців. Це були найважчі місяці в моєму житті! Не заздрю тим дівчатам , які чекають роками!
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-02-14, 5:52 pm

    Ми й вирішили одружитися бо дуже хотіли дитинку, відразу після розпису ми почали "працювати" хоч і весілля було на жовтень....Нескажу що довго ми чекали//, але взнала що вагітна аж на Миколая! Це був найкращий подарунок !!
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-15, 5:32 pm

    а я не встигла побувати у лавах "плануючих".. у нас все сталося випадково.. ми зустрічалися трохи більше року, але інтиму в нас не було, хоч мені на той момент було 24, а йому 22, ми обоє були незайманими.. я все боялася, що як тільки ми почнемо займатися сексом, то я завагітнію.. дітей я дуже хотіла, але я не хотіла одружуватися вагітною.. чого боїшся, те й отримуєш.. я наважилася на новий крок у наших стосунках і за 2,5 місяці після цього завагітніла)) ми практикували ПСА..
    другу дитинку ми хотіли, але ще ніяк не могли наважитися.. не знаю, навіть точно,коли ми зачали синочка, бо по УЗД і по місячним різні дати виходять.. маю два варіанти: або знову ж таки ПСА, або ті два рази, коли я не дала чоловікові вийти з мене.. lol напевно, то вже так треба було, бо я все частіше задумувалася про братика чи сестричку для доні..
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор ялю 2012-02-15, 5:53 pm

    Нам ,щоб завагітніти пішов рівно рік: на моє день народження в 2010 році почали планувати(дозволили собі не застерігатися) ,а на моє д.н 2011 я побачила \\....це був найкращий подарунок для мене:)....Правда цей рік був дуже не легким,море обстежень,аналізів,лікування невідомо чого і невідомо чим...
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Himena 2012-02-16, 4:44 pm

    Перший завагітніла на 4-й рік спільного життя, а другий - на 6-й. Слава Богу, донечка тепер є з нами :-)
    Дуже виручало, що живемо у великому місті, знаєте, тут на тебе всім пофіг, як в поганому сенсі цього слова, так і в гарному. Менше пхали свого носа в наше ліжко. Найсмішніше було, що як тільки я думала вже про ШЗ, так зразу і виходило.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-02-16, 5:50 pm

    Я так хотіла бейбіка,що просто з розуму зходила,мені вже заміж не хотілось,а дитинку ДУЖЕ!!!Що десь перед Миколая в мене в 3 ночі сталась істерика,я розбудила свого(тоді ще не чоловіка)І почала зі сльозами благати щоб він мені зробив дитинку...Він вже був такий замучений моїми істериками,що здався...З того часу я щомісяця купляла тести і все марно(Вже весною перестала чекати,бо почали планувати весілля,і тут після Паски ми занесли заяву,і я починаю згадувати що монстріки щось не приходять..Почекала ще тиждень і зробила тест.УРА //!!!Ось так сталось коли вже не чекалось ura
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор musya 2012-10-05, 6:03 pm

    Ми вирішили, що тільки одружимося зразу будемо вагітніти, оскільки я вже хотіла дитину. І зразу ж після весілля взялися за це діло, але вийшло так, що десь через два тижні мене почало підтошнювати, чоловік каже купи тест, ти вагітна, я все відтягувала, казала потім-потім, він не витримав і сам купив мені його. Я зробила і зразу появилися чіткі дві полосочки, мені аж сльози на очі виступили. Потім пішла до лікарки, та сказала, що в мене не два тижні вагітності (як я собі думала), а цілих 4-5. Отака вийшла в мене планована непланова перша вагітність. А поява донечки в животику взагалі була як грім серед ясного неба, я не планувала вагітніти ще мінімум два роки, а зараз дуже рада, що так сталося.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-05, 9:09 pm

    Машуня, але ж гарна твоя друга несподіванка bravo
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор musya 2012-10-05, 9:13 pm

    Дякую, це моя маленька красунечка :)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-05, 9:13 pm

    А очі які... дуже на тебе схожа ok
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-05, 11:39 pm

    Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор ялю 2012-12-06, 1:08 am

    Ksush@ пише:Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska

    ого, прочитавши про вік ,подумала невже 50? , а потім глянула на підпис-32....Коротше з віком, то конкретний анекдот....а ще фраза,або зараз або ніколи:)- то ви пожартували? Просто я не вважаю,що 32 то якась межа....і 35, 38 і навіть 40....
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-06, 9:47 am

    ялю пише:
    Ksush@ пише:Я другою своєю дитинкою завагітніла з першого разу(знаю це на 100%).Я тоді для себе вирішила:або зараз,або вже ніколи.Бо ж вік уже не той.Ото, мабуть, так себе налащтувала,що зразу і вийщло все. soska І з першою вагітністю теж доволі швидко вийщло.Слава Богу! soska

    ого, прочитавши про вік ,подумала невже 50? , а потім глянула на підпис-32....Коротше з віком, то конкретний анекдот....а ще фраза,або зараз або ніколи:)- то ви пожартували? Просто я не вважаю,що 32 то якась межа....і 35, 38 і навіть 40....
    Я з цим згідна,звичайно.І розумію,що дітей дає Бог,і говорячи про це,краще не зарікатись,але ,думаю,кожен із нас ще замолоду приблизно планує або просто мріє про щось в житті,в тому числі,скільки хоче дітей і до якого віку це зробити.Я знаю,що не у всіх ці плани "спрацьовують"(маю знайомих навіть старших за мене,які поки не можуть народити собі дітей).Я собі теж певні "плани" такі ставила,точніше цілі.Зразу хотіла 2 дітей одне за одним,але житлові проблеми...Тому друга дитина все "відкладалась".Але намічений раніше "план" треба було виконати.Інакше я просто не була б реалізована в сімейному житті,і колись шкодувала б про це.Ледь настроїлась.Бо в 32 я вже хотіла щось про кар"єру думати. А в 40 я точно не готова родити.Вибачте,що дітей поназивала "планом" і цілями.Це я з хорошої точки зору.
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Ester88 2012-12-11, 5:03 pm

    а у мене після весілля були тільки одні місячні -далі вагітність....я була ще дуже молода і невідразу зрозуміла що дісно вагітна.... тобто дізналася я коли лежала в лікарні з гайморитом, але я ще довго неусвідомлювала що то точно я вагітна, аж до часу коли мене конкретно тошнило !
    ira43
    ira43
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 15.01.2013

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор ira43 2013-01-19, 8:31 pm

    В нас також вссе вийшло з першого разу
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Іріша 2013-01-26, 11:49 pm

    В нас також не все зразу получилось.Спочатку мені треба було вломати чоловіка це 2 роки (я хотіла відразу після весілля).А коли він таки здався,то з першого разу нам також не вийшло.Потім було декілька днів затримки і якась не зрозуміла втома,тест зробила і ось довгожданні дві смужки через 5 місяців зусиль сталось чудо і я завагітніла Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 4252452532.Я була на 7 небі від щастя.Це також подарунок на Миколая.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 12:31 am

    Ми тільки зняли "гуму" і з разу так 7-9 ну так,щоб не брехати отаке щастя вийшло!
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор snv512 2013-02-19, 12:32 am

    а в нас якось швидко все виходить... першою дитиною свідомо завагітніла через 4 міс після весілля, тобто ми спочатку оберігались, а потім вирішили-пора)) другою-після появи перших місячних після перших пологів, теж плановано)
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор мамася 2013-03-17, 3:21 pm

    а ми не планували ще ,якщо чесно вагітніти. Але радості не було меж, коли побачила 2 полосочки. Правда спочатку був шок lol
    Оксана Л
    Оксана Л
    -
    -


    К-ть повідомлень : 64
    Реєстрація : 27.03.2013
    Вік : 43

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Оксана Л 2013-03-28, 9:24 pm

    Вперше завагітніти вдалось після 3-4 місяців планувань. Вдруге завагітніти не можу вже майже 2 роки.
    Не завжди виходить так, як хочеться, тому радійте ті, кому це вдалось одразу.
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Ester88 2013-03-28, 9:45 pm

    для тих хто так швидко неможе завагітніти пораджу пити фольку + вітамін А , Е , після статевих актів робити берізку або хочаб подушку під сідниці собі класти, бажано навчитися рахувати плідні дні, гугл це навчить за пару хвилин, це в тому випадку якщо все зі здоровяв в обох добре-та вагітність не наступає ! у мене подруга отако 2 роки теж працювала з чоловіком , а усі питали та коли вже і коли, вона нарешті мені сказала що неполучається. і вірите чи ні-але по оцих простейших рекомендаціях завагітніла ! вона така щаслива ! а мені приємно що у неї вийшло ! ось так ! тому хто "працює" над лялькой- може варто спробувати без всяких врачів і ліків, а вітамінки і берізку ?
    Tetiana
    Tetiana
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4
    Реєстрація : 30.03.2013

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Tetiana 2013-03-30, 11:08 am

    Я жила півроку у Північній Америці сама. Був великий гормональний збій та море приємних стресів (вкінці подорожі затримка на 2 місяці) !!! Відразу після повернення почали планувати з чоловіком... Наступний цикл затягувався до 45 днів, тому тестів перепробувала кучу. Всі: - . На другий місяць дуууже старалися, все рахували, проте не вийшло нічого. На третій місяць жила в нас гостя, то часу на планування не було, та й мені здалося, що основні дні ми пропустили, але через 45 днів спробувала тест: =. Не можу в це повірити. Прокидаюся щоранку з цією думкою і не вірю до кінця, що вже вагітна...) Успіхів усім!
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Таська 2013-03-30, 2:56 pm

    Tetiana , а який у вас термін?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-30, 8:41 pm

    Tetiana пише:Я жила півроку у Північній Америці сама. Був великий гормональний збій та море приємних стресів (вкінці подорожі затримка на 2 місяці) !!! Відразу після повернення почали планувати з чоловіком... Наступний цикл затягувався до 45 днів, тому тестів перепробувала кучу. Всі: - . На другий місяць дуууже старалися, все рахували, проте не вийшло нічого. На третій місяць жила в нас гостя, то часу на планування не було, та й мені здалося, що основні дні ми пропустили, але через 45 днів спробувала тест: =. Не можу в це повірити. Прокидаюся щоранку з цією думкою і не вірю до кінця, що вже вагітна...) Успіхів усім!
    так який у вас термін... треба відкривати тему теревені вагітних ok
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-30, 8:52 pm

    вагітні відкрила темку для вас
    Спойлер:

    Спонсорований контент


    Як швидко ви завагітніли? - Сторінка 2 Empty Re: Як швидко ви завагітніли?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-27, 5:16 am