НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+22
Ната Д
Оксана Л
мамася
Oksana1989
Oxana_Sunny
Іріша
Ksush@
Yulya123
Алла
nana2010
В ритмі щастя...
AmInka
голубка тетяна
Ollenka
Margoshka
mad_housewife
milanka
Таська
Мері 13
Молочна шоколадка
kukusya
Kavusja
26 користувачів

    Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-26, 11:05 am

    Міф про те, що жінкам потрібні тільки гроші, придумав чоловік, у якого грошей немає ...чи так це...??? А з іншої сторони, що робити без грошей, в наш час без них так важко.!?

    Чоловіки, якщо у вас є гроші гордіться цим і радійте, що вашим коханим вони нада!!!
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор kukusya 2012-01-31, 10:28 am

    Не можу сказати, що в моєю житті гроші займають перше місце, але те, що далеко не останнє то факт. В такому суспільстві у якому ми живемо без грошей ніяк не обійтися. Інша річ у їх кількості. Особисто для мене їх аж загадто багато не потрібно. Хотілося б, щоб їх вистачало но нормальне існування в цьому світі. Тимпаче, що нас тепер уже троє то відповідно і потреба в грошах збільшилася. І як не пародиксально їх завжди мало))))

    А різні міфи про те, що жінкам потрібні лише гроші придумують не лише ті чоловіки у яких їх не має, але й неудачники, ботаніки і т.д. У такому випадку хочеться сказати чоловікам: Мужчини, займіть своє природнє місце в цьому житті і не будьте тюхтіями.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-31, 10:56 am

    kukusya пише:Мужчини, займіть своє природнє місце в цьому житті і не будьте тюхтіями.

    Підтримую! Ще з давніх давен заведено, що чоловік має здобувати і їжу і вогонь, а жінка народжувати дітей. Як не крути, а чоловік має бути чоловіком!
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-02-09, 3:46 pm

    Як не крути, а у нашому суспільстві, та й у теперішньому часі без грошей не проживеш!!!! Якими би не були стосунки, інші цінності - та все добре, коли фінанси в порядку, а як немає грошей, то з часом і все рушиться
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Гість 2012-02-09, 6:06 pm

    Підтримую Міля. Тим більше, коли в сім"ї є діткі-гроші просто необхідні. Я хочу, щоб мої діти добре харчувались і були гарно вдіті.
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Мері 13 2012-02-10, 12:25 am

    мій чоловік каже, що я помішана на грошах, а куда без них?! життя одне і хочеш жити по максимуму, і щоб у твоєї дитини все було.Звичайно в розумних мірах. я не претендую кожний місяць на богами їздити чи купувати житині кожний день щось,але і побувати десь хочу і донечці щось купити для розвитку
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Таська 2012-02-10, 12:40 am

    Ми просто дуже залежимо від грошей, бо куда не плюнь тре заплатити/дати на лапу/і т.п., а плюс до того хочемо тепленько(гарненько) вбратися і смачненько поїсти, тож " не в грошах щастя", але без них щастя не вийде... Яке значення у вашому житті мають гроші??? Cc4395aeb80d12c9b9fe7e29d94360ab
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор milanka 2012-02-10, 10:47 pm

    в нас в сімї основний дохід приносить чоловік
    звичайно цього не на все вистачає, доводиться багато в чому собі відмовляти заради малечі )
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-13, 10:09 am

    Я в палні грошей така собі тютя, тому мені для щастя багато не потрібно.
    Я маю де жити, що вдіти, і що поїсти. Є на червону рибу гроші добре, є тільки макарони теж непогано :)
    Маю в що вдіти дитину, і за що купити їй саме необхідне.
    Всі живі - здорові. Все, я щаслива.
    А подорожувати можна і автостопом. Так навіть веселіше :)


    Але я насправді дуже хочу мати багато-багато грошей. Завжди мріяла, що якийсь дідусь з якоїсь канади-австралії вмре і залише мені вагон і малу тілєжку. Тоді я зможу відкрити притулок для тварин, і стерилізувати бездомних. Допомагати безхатчинкам в морози, купувати якісь речі в дитбудинки.
    В світі стільки людей, які потребують елементарних речей, хотілось би мати змогу тим ділитись.
    А сиротинець сімейного типу просто мрія.
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Margoshka 2012-02-13, 11:06 am

    , о, мені думка mad_housewife близька...
    А ще, я неможу пройти мимо, щоб не дати милостиню))) Причому, чоловік зі мною свариться, бо я не дивлюсь, чи то дійсно потребуюча людина, чи алкаш, що на бутилку збирає))Мені їх всіх шкода)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-13, 11:11 am

    mad_housewife пише: Але я насправді дуже хочу мати багато-багато грошей. Завжди мріяла, що якийсь дідусь з якоїсь канади-австралії вмре і залише мені вагон і малу тілєжку. Тоді я зможу відкрити притулок для тварин, і стерилізувати бездомних. Допомагати безхатчинкам в морози, купувати якісь речі в дитбудинки.
    В світі стільки людей, які потребують елементарних речей, хотілось би мати змогу тим ділитись.
    А сиротинець сімейного типу просто мрія.

    Твоя мрія обов'язково здійсниться, бо вона не корисна, а на користь іншим!!!
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-13, 11:25 am

    Margoshka пише:, о, мені думка mad_housewife близька...
    А ще, я неможу пройти мимо, щоб не дати милостиню))) Причому, чоловік зі мною свариться, бо я не дивлюсь, чи то дійсно потребуюча людина, чи алкаш, що на бутилку збирає))Мені їх всіх шкода)))


    Іра, це правда, багато людей цим користуються, і грубо кажучи вважають тебе лохом. Але наш обов"язок дати, а дальше вже Бог їм судья
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-13, 11:26 am

    Kavusja пише:
    mad_housewife пише: Але я насправді дуже хочу мати багато-багато грошей. Завжди мріяла, що якийсь дідусь з якоїсь канади-австралії вмре і залише мені вагон і малу тілєжку. Тоді я зможу відкрити притулок для тварин, і стерилізувати бездомних. Допомагати безхатчинкам в морози, купувати якісь речі в дитбудинки.
    В світі стільки людей, які потребують елементарних речей, хотілось би мати змогу тим ділитись.
    А сиротинець сімейного типу просто мрія.

    Твоя мрія обов'язково здійсниться, бо вона не корисна, а на користь іншим!!!


    Ми з Нікітосом домовились, що він стане багатеньким буратіно, і буде з мамою ділитись :)
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Ollenka 2012-02-13, 1:22 pm

    для мене гроші це перш за все незалежність, а мені важливо не бути залежною, бо тоді ніхто не казатиме мені що і як робити
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-13, 1:26 pm

    Оленка, підтримую тебе...
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-02-13, 5:42 pm

    Мені гроші потрібні тільки як засіб получити те чого потребую.Звичайно люблю мати гроші,а хто ж не любить...Але лише для того щоб виміняти їх на щось.Зараз мені трошки незвично,бо гроші дає чоловік.А я привикла мати свої,і не мало...Бо працювала навіть на останніх тижнях вагітності.Але як не дивно поки що мені вистарчає і його грошей,а далі думаю відновити свою діяльність і трошки поповнити сімейний бюджет.
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-15, 3:32 pm

    гроші... що тут скажеш? не в них щастя, але коли їх немає, плакати охота.. раніше я не так зациклювалася на цих папірцях.. лише з народженням діток гроші набули для мене більшого значення, бо коли дитина зі сльозами на очах просить купити кіндер-шоколад, а в тебе навіть на бублик немає грошей, ревіти самій хочеться.. для нас дуже гостро постала проблема нестачі грошей наприкінці 2011 року, коли ми лиш закінчили ремонт в своїй кімнаті, поставили нові батареї і ледь вилізли з боргів, а тут знову треба брати в борг, бо на пологи треба, а там Новий рік і хочеться по-людськи відсвяткувати, дитина в обносках ходить, рукава в куртці мало не по лікоть вже... а я вагітна і з перепадами настрою, то ми часто сварилися через гроші... зараз ТТТ сварок немає, хоч і з грошима досі напряжно, ми ще навіть візочок для малого не купили.. але... вже діло йде до весни і настрій зовсім інший якийсь, тож і проблеми з грошима відступають на другий план.. якось хочеться вірити, що все налагодиться))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-15, 3:35 pm

    Для мене теж гроші раніше не мали значення...до шлюбу, поки живеш з батьками то не думаєш про таке, а коли починаєш самостійне життя і в тебе вже з'являються свої діти, то починаєш задумуватися...і розумієш, щоб без тих папірців ніяк не проживеш!!!!
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-15, 4:30 pm

    AmInka все буде добре, у всіх бувають такі періоди.
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-15, 4:38 pm

    mad_housewife, та я вже простіше трохи ставлюся до цього.. вже гормони не так скачуть, як за вагітності, тож тримаю себе в руках і не накручую собі всякого, як ще було місяць тому))
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Margoshka 2012-02-15, 5:56 pm

    Амінка, тримайтеся, скоро цей період закінчиться, і тоді ви заживете))))
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-15, 9:05 pm

    У нашу першу з чоловіком річницю, розпочалась та дурнувата криза.
    Зарплатню затримували мені на кілька тижнів, і йому.

    Так ось, він подарував мені шкарпетки і шоколадку.
    З тих пір він дарував мені і дуже дорогі подарунки. Та все ж, то був особливий подарунок.
    і зараз коли він мені купляє носки - для мене це багато значить. І я так тішусь як дитя...

    То мені чомусь так згадалось.
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-02-16, 12:19 am

    Гроші....вічна проблема....Відколи завагітніла в нас з тим недуже, постійні гроші на бідтримку, а в нашому виподку йшло тисячами(((((Відповідно я постійно типу на лікарняному, майже нічого незаробляю, тепер в декреті, от получила я 1000грн цього місяця на малу, купила памперси, суміш, кашу, бодік і залишилося 250 грн....а чоловікові затримують вже 2-й тиждень, і так сумно стає на душі коли думаєш що потрібно йти на роботу і таку малютку потрібно залишати на бабусь((((
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор nana2010 2012-04-05, 9:22 am

    Взагалі гроші не люблю,не вмію ними користуватися,не вмію їх в гаманці складати,постійно всюди розкидані і зкомкані.Мені більше подобається,що за них можна купити!!!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-04-05, 8:00 pm

    А я люблю гроші...ні я не збоченка якась lol тільки вони мене не люблять так швидко витрачаються!!!

    Спонсорований контент


    Яке значення у вашому житті мають гроші??? Empty Re: Яке значення у вашому житті мають гроші???

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-28, 2:51 pm